سفارش تبلیغ

پایه عکاسی مونوپاد
.
حکمت را بگیرید؛ حتی از مشرکان . [امام علی علیه السلام]
محمدی
 
ازداوج از طریق اینترنت

سایت ازدواج
 
وقتی شبکه ارتباطی و اطلاعاتی ما به گستردگی جهان می شود، عمق شناسایی ما در این وسعت عظیم تا چه اندازه کاهش می یابد؟!
 چگونه می توانیم در این پهنه گسترده ؛ به شناسایی عمیق مسئله ای و یا به لایه های پنهان موضوعی فکر کنیم؟!
 چگونه اسیر سطحی نگری و ساده لوحی نشویم؟! خلاصه اینکه در میان این همه افراد که فقط چند خطی از آنها می خوانیم یا چند کلمه ای را می شنویم ؛ چگونه روح و روان ؛ احساس و اندیشه و رفتارشان را بشناسیم و باور کنیم؟!  آنهم در مهمترین انتخاب زندگی یعنی همسر گزینی و ازدواج.- انتخابی که در عالم واقعی هم با مشکل روبروست ؛ پس درعالم مجازی چه باید کرد؟
این مقاله به راه حلهای احتمالی می پردازد که به زعم نویسنده می تواند برای آنهایی که به ازدواج اینترنتی می اندیشند ؛ مفید باشد. برای روشن تر شدن بحث، به موضوع:
کسب اطلاعات از پسران و شناسایی آنها جهت ازدواج  اینترنتی (سایت همسریابی دوهمدل)
می پردازیم در مورد شناسایی دختران و کسب اطلاع از آنها جهت ازدواج ، نیز با کمی تفاوت به همین منوال است. اگر بازدید کنندگان عزیز سئوالی در رابطه با آن داشته باشند ، بنده در یادداشتی دیگر توضیح خواهم داد.
عزیزان مقالات زیادی در وب سایت ازدواج دو همدل وجود دارد که ازتون دعوت میکنم به این سایت سر بزنید
کافیه در گوگل بزنید سایت همسریابی دوهمدل
کسب اطلاعات و شناسایی پسران جهت ازدواج  اینترنتی

سایت ازدواج
 
برای خواندن ادامه مطلب لطفا به سایت همسرگزینی سر بزنید
کافیه در گوگل بزنید سایت همسریابی دوهمدل 


نوشته شده توسط محمد غلامی 94/9/3:: 3:35 عصر     |     () نظر
 
فال روزانه : فال امروز 26 تیر | 26 تیر 94

فال روزانه : فال امروز 26 تیر


 

 • فال روزانه : فال امروز 26 تیر

  فال روزانه 26 تیر

  فال روزانه

  امروز شما چگونه خواهد گذشت ؟

  فروردین: اگر دیروز پا را از گلیمتان درازتر کرده باشید امروز لازم است تلاشی مضاعف کرده تا امواج منفی باقیمانده را از ذهنتان بیرون کنید. مطمئناً شما نمی خواهید اوضاع بدتر شود، بنابراین باید رفتارتان آرام تر شود، انگار که دارید روی پوسته تخم مرغ راه می روید. لازم نیست گذشته را جبران کنید؛ فقط قبل از اینکه شروع به کار کردن کنید، نسبت به احساسات و عواطف مردم دیگر آگاهی حاصل کنید.

  اردیبهشت: امروز حدسیات شما کاملاٌ درست هستند و باعث پدیدار شدن تلاشی مضاعف در شما می شوند، بنابراین تهیه کردن یک لیست از وظایفی که باید تمام کنید فکر عاقلانه ای است. اما فقط نوشتن اهدافتان کافی نیست. بلکه شما ابتدا باید خودتان را آماده کنید و بعد تمام چیزهایی را که برای رسیدن به هدفها بهتان کمک می کنند را وارد لیست کنید.

  خرداد: امروز شما مجبور هستید که کارهایتان را تمام کنید و واقعاٌ از ته قلب نمی خواهید که این کار را بکنید و به خاطر همین کیفیت کار شما پایین آمده است. حتی اگر زمانی که تصمیم به انجام دادن کاری می گیرید قصد و نیتتان خوب باشد، اگر متوجه بشوید که باید بدون داشتن ساعتی برای تفریح فقط کار کنید مطمئناً خسته خواهید شد. متأسفانه اگر امروز بخواهید از انجام دادن وظایفتان امتناع کنید اوضاع از اینی که هست هم بدتر خواهد شد.

  تیر: با وجود اینکه امروز شما دوست دارید بیشتر وقتتان را به تنهایی بگذرانید ولی ممکن است یکی از دوستان نزدیک یا همسرتان پیش شما آمده و یک پیشنهاد جدی بهتان بدهد. وقتی که شما می فهمید گرفتاری های شما می تواند باعث به وجود آمدن یک اختلاف مهم بین شما و کسی که دوستش دارید بشود، گفتن جواب نه خیلی برایتان سخت می شود. شما معمولاً هیچ کمکی را از دیگران دریغ نمی کنید، اما فراموش نکنید که به خودتان هم توجه کنید.

  مرداد: حتی اگر دوست دارید که در جستجوی یک عشق یا خلق کردن چیزی بخصوص باشید، این کارها مستلزم داشتن زمان خالی است. امور مهمی وجود دارند که باید بهشان رسیدگی شود، کارهای بسیاری برای تکمیل شدن وجود دارند و قولهایی نیز داده اید که باید بهشان عمل کنید. اما زندگی خود را محدود نکرده و خودتان را از لذت بردن محروم نکنید. درعین مسئولیت پذیر بودن باید زمانی را به استراحت و شادی کردن اختصاص بدهید.

  شهریور: اگر شما تازگیها درس جدیدی در مورد خویشتن داری یاد گرفته باشید، ممکن است واکنش نامعقولی نشان داده و به سختی اما خیلی زود از موضع خود پایین بیایید. با وجود این اکنون که شما از لاک خود بیرون آمده اید، برایتان بسیار حیاتی است که خیلی سریع دچار نوسان نشوید. اگر اجازه بدهید که عقل شما رهنمایتان باشد، شادتر خواهید شد و انجام دادن یک فعالیت عملی می تواند به کمتر شدن آشفتگی هایتان کمک کند.

  مهر: شاید شما دوست نداشته باشید به اندازه ای که امروز احساس می کنید جدی باشید، برای اینکه دلتان می خواهد شادیهایتان بیشتر باشد. با وجود این شما باید با این واقعیت کنار بیایید که شاید این خصوصیتتان شما را در رسیدن به اهدافتان یاری نکند. اگر شما سعی کنید که از احساساتتان فرار کنید فقط بیشتر ناامید خواهید شد. ایده های خود را مطرح کنید و فراست ذهن غیر استدلالی خود را باور داشته باشید.

  آبان: بعضی از روزها شما واقعاً دلتان می خواهد با حوادثی که پیش می آیند به تنهایی مقابله کنید. اما امروز بهتر است که برنامه ریزی کرده و بعد شروع به کار کنید. در اولویت قرار دادن کارهایی که می خواهید تمام کنید اکنون می تواند اولین قدمی باشد که برمی دارید. زمانی را برای هریک وظایف و قرار ملاقاتهایتان اختصاص بدهید و بعد به سراغ کار بعدی بروید. شما در طول روز، امروز و یا فردا هر وقت که خواستید می توانید به عقب برگشته و کارهای ناتمام خود را تمام کنید.

  آذر: شما امروز وقتی به خرج و مخارجتان نگاه می کنید با واقعیت تلخی مواجه می شوید، برای اینکه فراموش کرده اید که بین درآمدتان و صورت حسابهاتان تعادل ایجاد کنید. اما شما می توانید با تمرکز داشتن این شرایط را اصلاح کنید. اما اگر نسبت به این موضوع بی توجه باشید امکان دارد این اتفاق ساده تبدیل به یک مشکل واقعی شود.

  دی: امروز ماه وارد نشانه شما شده و باعث می شود شما سرحال تر بشوید، اما بی توجهی کردن به احاساتتان می تواند بیشتر از مطرح کردن آن با دیگران ایجاد دردسر کند. سعی نکنید عکس العمل های فرد دیگری را کنترل کنید؛ فقط به آنها هم اجازه بدهید که احساسات خود را بیان کنند. فراموش نکنید پیشرفت کردن شما در درجه اول اهمیت قرار دارد.

  بهمن: شما امروز سعی می کنید بخشی از اطلاعاتی که دارید را از دیگران مخفی کنید، اما این موضوع باعث می شود اطرافیان شما ناراحت شوند. بهتر است که روشتان را تغییر داده و آنها را همان طوری که هست به دیگران هم بگویید. هر کاری که شما یا اطرافیانتان از انجام دادنش کوتاهی کرده اید، خیلی زود آشکار خواهند شد و اکنون اگر این کارها انجام شوند، مشکلات بیشتر خواهد شد. الان صداقت داشتن بهترین سیاست است.

  اسفند: شما امروز می توانید در محل کار روی دوستان و همکارانتان حساب کنید، برای اینکه آنها به شما کمک خواهند کرد. اما نباید از آنها درخواستهای اضافی داشته باشید و شانس خودتان را از دست بدهید. داشتن روابطی معقول با دیگران برای شما بسیار حیاتی است، برای اینکه وقتی که شما نمی توانید کاری را به تنهایی انجام دهید کمکهای آنها باعث می شود که کارتان خیلی راحت تر شود.


نوشته شده توسط محمد غلامی 94/4/26:: 2:56 عصر     |     () نظر
 
خطر حریم شخصی در برنامه Google Photos ! | 24 تیر 94

عاشقانه ای برای پدر


 

 • عاشقانه ای برای پدر

  ساعت دخترانه و زنانه سلین

  یک مدل فوق العاده مناسب امروزی

  آیا به دنبال ساعت خاص و منحصر به فرد هستید ؟

   ساعتی فوق العاده زیبا برای نسل جوان

   قابلیت ست کردن با لباس های اسپرت و رنگی
  ساعتی با ظاهری متفاوت ویژه کسانی که به زیبایی خود اهمیت می دهند

  مخصوص خانم های خوش سلیقه

  هدیه ای متفاوت و خیره کننده


  توجه : این ساعت دارای طرح ها و رنگ های مختلف می باشد در صورت نیاز طرح و رنگ مورد نظر خود را در قسمت توضیحات خرید ذکر کنید.

  روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظر را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید.

  قیمت: فقط 25000 تومان


  مانتو تابستانــه گیلـــدا

  طراحی شده ویژه سال جدید به همراه رنگ های مد سال
  هدیه ای مناسب برای خانم های شیک پوش و مشکل پسند


  مانتو تابستانه طرح گیلدا دوخته شده از بهترین پارچه نخی است که مناسب ترین پوشش برای فصل تابستان است. این مانتو بصورت دو رنگ طراحی شده است که تنوع و زیبایی خاصی را به شما هدیه می کند. در طراحی این مانتو از نقش های بسیار زیبای آجر چینی استفاده شده که زیبایی این پوشش را دو چندان می کند.

  مشخصات مانتو تابستانه گیلدا:
  جنس به کار رفته : نخ ترک / پارچه ممتاز لب ترکی
  درجه بندی کیفیت : درجه A
  نوع چاپ : چاپ سیلک – رنگ پلاسیتی زول
  سایز : متناسب با سایز 36 تا 40
  به همراه: سنجاق سینه با طرح مانتو

  » برای مشاهده توضیحات و تصاویر بیشتر این محصول اینجا را کلیک کنید ...

  این محصول در دو رنگ (قرمز و مشکی) و همچنین (سبز و مشکی) عرضه شده است.
  لطفا در هنگام تکمیل فرم سفارش، رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید
  .


  روش خرید:
  برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظر را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. 

  قیمت: فقط 37000 تومان 

  با خرید نقدی 10 درصد تخفیف بگیرید


  گوشواره پروانه بلوتوثی
  گوشواره ای کاملا متفاوت و منحصر به فرد


  گوشواره پروانه بلوتوثی مدل جدیدی از گوشواره می باشد که ساخت کشور کره بوده و به تازگی عرضه شده است. این گوشواره فوق العاده سبک و با کیفیت بوده و دارای رنگی ثابت می باشد. طراحی این گوشواره بسیار زیبا و مبتکرانه بوده و دارای آویزهایی در طرح های پروانه، پاپیون، تاج، اشک، ستاره و ... می باشد که در صورت مهم بودن طرح آن برای شما، نام طرح را هنگام تکمیل فرم سفارش در قسمت پیغام ذکر نمایید. این گوشواره به صورت تکی استفاده می شود و بسته بندی اورجینال آن نیز دارای یک گوشواره می باشد.

  » برای مشاهده توضیحات و تصاویر بیشتر این محصول اینجا را کلیک کنید ...

  روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظر را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید.

  قیمت: فقط 19800 تومان
  با خرید نقدی 10 درصد تخفیف بگیرید


نوشته شده توسط محمد غلامی 94/4/24:: 2:26 صبح     |     () نظر
 
مالک باشگاه ملوان تغییر میکند؟ | 23 تیر 94

مالک باشگاه ملوان تغییر می‌کند؟ - فیفادی | FifaDay.ir


 

 • مالک باشگاه ملوان تغییر می‌کند؟ - فیفادی | FifaDay.ir

  اگر چه داریوش بهشتی به عنوان خریدار سهام 50 درصد از باشگاه ملوان معرفی شد اما این خریدار هنوز نتوانسته به تعهدات خود عمل کند و به همین دلیل هنوز سهام باشگاه ملوان به طور رسمی به او واگذار نشده است.

  از سویی دیگر جواد شهبازی خریدار دیگر ملوان بود که پیش از این اعلام کرد در صورتیکه سهام باشگاه ملوان به او واگذار شود 10 میلیارد تومان پول نقد به حساب باشگاه واریز خواهد کرد.

  به این ترتیب هیات فوتبال انزلی با ارسال نامه‌ای رسمی به شهبازی اعلام کرد اگر تا فردا (شنبه) 10 میلیارد تومان پول را واریز کند سهام باشگاه ملوان به نام او خواهد شد.


کلمات کلیدی:

نوشته شده توسط محمد غلامی 94/4/23:: 4:18 عصر     |     () نظر
 
فنترمین؛ قوی???ترین اما خطرناک ترین محصول لاغری | 21 تیر 94

فنترمین؛ قوی???ترین اما خطرناک ترین محصول لاغری

 • فنترمین؛ قوی???ترین اما خطرناک ترین محصول لاغری

  phentermine

  فنترمین، یک داروی کلی است که در حدود چند دهه است که وجود دارد و توانسته علیرغم ورود رقبای جدید همچنان در گروه قرص های لاغری قرار بگیرد.

  به گزارش باشگاه خبرنگاران، این دارو به عنوان عاملی موثر در در آغاز رژیم های غذایی برای افراد دچار اضافه وزن شدید تجویز می شود.با این حال phentermine به عنوان یک محرک است که در صورت سومصرف طولانی می تواند هزینه های سنگینی برای مصرف کنندگان داشته باشد.

  مساله مهم اینجاست که بسیاری از پزشکان برای رژیم های لاغری این دارو را تجویز می کنندو در واقع از ارکان اصلی کلینیک های ویژه لاغری به شمار می رود.

  فن ترمین اثر پایداری دارد با این وجود FDA همچنان تایید چهار محصولات کاهش وزن جدید پس از 2012، ادامه می دهد. فن ترمین ??? در سال 1959 تصویب شده و در حال حاضر توسط چند تولید کننده ساخته شده است.

  فن ترمین ارزان است، اغلب با قیمتی نه چندان زیاد در دسترس قرار دارد. داروهای جدیدتر، در مقابل، می تواند صدها دلار هزینه ماهانه داشته باشد و گاهی اوقات توسط بیمه پوشش داده نمی شود.

  در 1990، فن ترمین به عنوان یکی از درمان های ترکیبی شناخته شده مورد استفاده قرار گرفت، احساس کاهش وزن بعدها منجر به این مساله شد که ممکن است کاهش وزن مشکلات دریچه قلبی را ایجاد کند. فن فلورامین و دکس فن فلورامین از دیگر داروهای عمومی است که در بخش درمان کاربرد داشته و با مشکلات قلبی بی ارتباط هستند و اجازه دسترسی به آنها وجود دارد. گفتنی است فن ترمین زمانی تصویب گردید که شرکت سازنده استانداردها را رعایت نکرده و تنها از طریق آزمایشات رسمی مورد شناخت قرار گرفته است.

  با این حال، بیمارانی که فن ترمین را استفاده می کنند باید غربالگری شوند، چرا که دارو می تواند مشکلات قلبی موجود را تشدید کرده و افراد مبتلا را دچار اختلالات غذا خوردن کند.


کلمات کلیدی:

نوشته شده توسط محمد غلامی 94/4/21:: 1:28 صبح     |     () نظر